PRODUKTY FIRMY

UVEX - logo
UVEX - obrazek

Markowy dostawca systemów BHP

zajmujący się tworzeniem, produkcją oraz dystrybucją przemysłowych produktów ochronnych, które spełniają najwyższe standardy pod względem jakości, funkcjonalności oraz innowacyjności. Stosując koncepcję szeroko pojętej obsługi, uzyskuje dla naszych klientów na całym świecie wymierną wartość dodaną. Dzięki bardzo dobrze przemyślanej strategii działań oraz stosowaniu wyrafinowanych technologii produkcji UVEX jest zaliczant do grupy lideró w swojej branży.

Jakość „made in UVEX”

UVEX to tworzenie, produkcja oraz dystrybucja przemysłowych produktów ochronnych, które spełniają najwyższe standardy pod względem jakości, funkcjonalności oraz innowacyjności.

Dla produktów UVEX, które oferujemy naszym klientom, ustanawiono najwyższe wymagania jakościowe. „Made in UVEX” to obietnica jakości, jaką otrzymuje klient. W sposób efektywny zachowano równowagę między zaangażowaniem na polu ekonomicznym, ekologicznym oraz społecznym.

Od pomysłu do produktu najwyższej jakości

UVEX to dostawca systemów dysponujący fachową wiedzą produkcyjną uvex safety to synonim wyjątkowych rozwiązań z zakresu zdrowia i bezpieczeństwa, umożliwiających użytkowanie w najbardziej wymagających warunkach. Wszechstronny know-how, najnowocześniejsza technologia oraz bezkompromisowe zarządzanie jakością to podstawa naszej działalności.

Innowacyjne produkty z kategorii ochrony wzroku – od okularów ochronnych po gogle chroniące przed promieniowaniem laserowym – produkowane są w centrum doskonałości mieszczącym się w siedzibie głównej Grupy, w bawarskiej miejscowości Fürth. Właściwości mechaniczne i optyczne produkowanych przez UVEX wyrobów podlegają badaniom w specjalistycznym laboratorium. Zakład produkcyjny w Ellefeld, w Saksonii, specjalizuje się w tworzeniu ubrań firmowych i innowacyjnej odzieży ochronnej, zapewniając klientom możliwość skorzystania z porad ekspertów na każdym etapie, począwszy od projektu, a skończywszy na gotowym wyrobie włókienniczym.

Zaś z centrum wiedzy w Lüneburgu produkowane są wysoce specjalistyczne rękawice ochronne. Nowoczesny zakład produkcyjny zapewnia najwyższą jakość produktów na każdym etapie procesu produkcyjnego, od opracowywania przędzy po indywidualną produkcję realizowaną na zamówienie. Zasada wynikająca z filozofii „made by uvex” obowiązuje wszytkie europejskie fabryki UVEX, np. szwedzką firmę Swedsafe będącą specjalistą w dziedzinie ochrony słuchu lub włoskich producentów obuwia roboczego.

Od tego producenta, w naszej ofercie znajduje się:

JAK NIKT DBAMY O TWÓJ KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO W PRACY

Firmy zainteresowane nawiązaniem współpracy prosimy o kontakt
pod numerem telefonu 91 424 00 80