ODZIEŻ DLA OBSŁUGI HOTELI I GASTRONOMII

Oferta nasza zawiera produkty firm

logo Portwest

Portwest

PORTWEST - jest liderem w projektowaniu i produkcji nowoczesnej, wygodnej i najwyższej jakości odzieży roboczej i ochronnej spełniającej miedzynarodowe standardy. Wszystkie nowe produkty PORTWEST są tak projektowane, aby dostosować się do zmieniających potrzeb użytkowników.

zdjęcie odzieży lekkiej Portwest
zobacz więcej
logo Planam

Planam

Niemiecka precyzja i niezwykle wysoka jakość oferowanych wyrobów i innowacyjna siła PLANAM są znane już daleko poza granicami Niemiec. Oferta obejmuje szeroki zakres odzieży roboczej i ochronne m.in. dla przemysłu spożywczego, gastronomii i obsługi hoteli - tzw odzież biała.

zdjęcie odzieży lekkiej Planam
zobacz więcej
logo Canis

Canis

Wiodący producent i dystrybutor produktów BHP. W ofercie znajdują się takie znane i cenione linie odzieży jak: Sirius, LUX, Orion, CXS, Venator, Vision, Waitomo, oraz obuwia: DOG, Safety Steel, DR.Cork, Gotex, Islamd, ROAD, Stone. CANIS to wiodący, czeski importer, producent i dystrybutor artykułów BHP

zdjęcie odzieży lekkiej Canis
zobacz więcej
logo Polstar

Polstar

Firma systematycznie wprowadza innowacyjne rozwiązania we wzornictwie odzieży, obuwia i innych środków ochrony indywidualnej w celu podniesienia poziomu jakości, estetyki i przede wszystkim bezpieczeństwa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ciągłemu rozwojowi, produkty POLSTAR są optymalnie dopracowane pod względem materiałów, kolorystyki, wzornictwa oraz występują w szerokiej gamie rozmiarów.

zdjęcie odzieży lekkiej Polsatr
zobacz więcej
logo Cerva

Cerva

Coraz wyższa jakość i bardziej przystępne ceny. CERVA wciąż się rozwija i dokłada wszelkich starań, by zapewnić jak najwyższą jakość oferowanych produktów, tak aby zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, oferuje niezwykle szeroką gamę produktów o wysokiej jakości.

zdjęcie odzieży lekkiej Cerva
zobacz więcej
logo Sara

Sara

Wykwalifikowany zespół pracowników, komputerowy system wspomagania produkcji, automatyczna linia krojcza i najnowsze maszyny szwalnicze - to połączenie daje Państwu gwarancję jakości i powtarzalności produktów. Mnogość kolekcji, duża paleta kolorów, oraz szeroka gama rozmiarów to duża szansa na wybranie odpowiedniego produktu.

zdjęcie odzieży lekkiej Sara
zobacz więcej
logo Reis

Reis

Wszystko co potrzebujesz do ochrony w pracy. Wysokiej jakości produkty w atrakcyjnej cenie. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiednich środków ochrony pracy. Zapewniamy certyfikaty dla produktów spełniających rygorystyczne normy CE obowiązujące na terenie Unii Europejskiej.

zdjęcie odzieży lekkiej Reis
zobacz więcej
logo AJ Group

AJ Group

Marka PROS/AQUAPROS - to najwyższej jakości specjalistyczna odzież wodoochronna, stworzona da najbardziej wymagających użytkowników - producentem jest AJ Group Sp. z o.o., jakość potwierdzona liczymi certyfikatami

zdjęcie odzieży lekkiej AJ Group
zobacz więcej
logo MediBut

MediBut

Firma Miedibut z tradycjami - istnieje o 1982 roku. Ceniony producent niezwykle popularnych i wygodnych butów roboczych i ochrnnych z przeznaczeniem do służby zdrowia i gastronimii. Różnorodność wzorów uzupełnia obuwie profilaktyczne oraz bardzo popularne drewnia. Wykonane na spodach antypoślizgowych, z podeszwą odporną na kontakt z wszelkiego rodzaju olejami czy tłuszczami; elektrostatyczne.

zdjęcie odzieży lekkiej MediBut
zobacz więcej
logo Base

Base

Base Protection jest innowacyjnym liderem branży obuwia ochronnego oferującym produkty najwyższej jakości oraz profesjonalną obsługę klienta. Wartością dodatnią firmy Base Protection jest dbałość o bezpieczeństwo środowiska naturalnego.Twoje stopy pracują zawsze. Zadbaj o ich optymalny komfort.

zdjęcie odzieży lekkiej Base
zobacz więcej

JAK NIKT DBAMY O TWÓJ KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO W PRACY

Firmy zainteresowane nawiązaniem współpracy prosimy o kontakt
pod numerem telefonu 91 424 00 80