ŚRODKI OCHRONY INDYWIDUALNEJ - AKCESORIA BHP

Oferta nasza zawiera produkty firm

logo Snickers Workwear

Snickers Workwear

Niekwestionowany lider w branży odzieży roboczej Firma Snickers Workwear jest liderem branży profesjonalnej odzieży roboczej i ochronnej. Chcąc zachować swoją pozycję poprzez ciężką pracę opartą na długoletnim doświadczeniu i umiejętności innowacyjnego przewidywania potrzeb klientów - nieustannie rozwija swoje produkty.

zdjęcie akcesoriów BHP firmy Snickerws Workwear
zobacz więcej
logo Portwest

Portwest

PORTWEST - jest liderem w projektowaniu i produkcji nowoczesnej, wygodnej i najwyższej jakości odzieży roboczej i ochronnej spełniającej miedzynarodowe standardy. W ofercie pełny zakres akcesoriów BHP oraz środków ochrony indywidualnej pracowników.

zdjęcie akcesoriów BHP firmy Portwest
zobacz więcej
logo 3M

3M

Szeroki zakres środków ochrony osobistej najwyższej światowej jakości: kaski, okulary, maski, półmaski, słuchawki, zatyczki do uszu, filtry - od znanego producenta 3M - wszystko to w naszej ofercie

zdjęcie akcesoriów BHP firmy 3M
zobacz więcej
logo Canis

Canis

W ofercie znajdują się takie znane i cenione linie odzieży jak: Sirius, LUX, Orion, CXS, Venator, Vision, Waitomo, oraz obuwia: DOG, Safety Steel, DR.Cork, Gotex, Islamd, ROAD, Stone. CANIS to wiodący, czeski importer, producent i dystrybutor artykułów BHP

zdjęcie akcesoriów BHP firmy Canis
zobacz więcej
logo Polstar

Polstar

Gwarantowana jakość oraz zgodność z wymogami surowych przepisów Unii Europejskiej daje wszystkim użytkownikom produktów tej firmy wymierne poczucie bezpieczeństwa. W ofercie pełny zakres akcesoriów BHP od tego dystrybutora.

zdjęcie akcesoriów BHP firmy Polstar
zobacz więcej
logo Irudek

Irudek

Specjalistyczny sprzęt cenionego w świecie producenta środków ochrony przed upadkiem z wysokości oraz ochrony przed wypadkami oraz akcesoriów BHP. W ofercie: kaski, okulary, sprzęt ochrony indywidualnej.

zdjęcie akcesoriów BHP firmy Irudek
zobacz więcej
logo Cerva

Cerva

CERVA wciąż się rozwija i dokłada wszelkich starań, by zapewnić jak najwyższą jakość oferowanych produktów, tak aby zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, oferuje niezwykle szeroką gamę produktów o wysokiej dostępności magazynowej.

zdjęcie akcesoriów BHP firmy Cerva
zobacz więcej
logo Uvex

Uvex

Markowy dostawca systemów BHP - zajmujący się tworzeniem, produkcją oraz dystrybucją przemysłowych produktów ochronnych, które spełniają najwyższe standardy pod względem jakości, funkcjonalności oraz innowacyjności.

zdjęcie akcesoriów BHP firmy Uvex
zobacz więcej
logo Protekt

Protekt

Urządzenia i systemy zapewniające bezpieczeństwo pracy w warunkach, w których występuje niebezpieczeństwo upadku z wysokości. Oferujemy zarówno składniki indywidualnego sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości – szelki bezpieczeństwa, amortyzatory bezpieczeństwa, linki bezpieczeństwa, jak również stałe systemy asekuracyjne.

zdjęcie akcesoriów BHP firmy Protekt
zobacz więcej
logo Industrial Starter

Industrial

Firma z tradycją i szacunkiem. Rozpoczynająca od produkcji kultowych płaszczy przewdeszczowych - w dniu dzisiejszym to producent nowoczesnych, wysokiej jakości produktów w zakresie odzieży roboczej oraz środków ochrony w pracy.

zdjęcie akcesoriów BHP firmy Industrial Starter
zobacz więcej
logo Reis

Reis

Wszystko co potrzebujesz do ochrony w pracy. Wysokiej jakości produkty w atrakcyjnej cenie. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiednich środków ochrony pracy. Zapewniamy certyfikaty dla produktów spełniających rygorystyczne normy CE obowiązujące na terenie Unii Europejskiej.

zdjęcie akcesoriów BHP firmy Reis
zobacz więcej

JAK NIKT DBAMY O TWÓJ KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO W PRACY

Firmy zainteresowane nawiązaniem współpracy prosimy o kontakt
pod numerem telefonu 91 424 00 80