PRODUKTY FIRMY

Portwest - logo

Lider w branży ochrony i bezpieczeństwa pracy

PORTWEST - jest liderem w projektowaniu i produkcji nowoczesnej, wygodnej i najwyższej jakości odzieży roboczej i ochronnej spełniającej miedzynarodowe standardy. Wszystkie nowe produkty PORTWEST są tak projektowane, aby dostosować się do zmieniających potrzeb użytkowników.

Proces produkcji

Produkty Portwest są tworzone w Europie i Azji. Portwest posiada 3 ultra nowoczesne fabryki w Bangladeszu i Birmie, co daje pełną kontrolę nad wyjątkową jakością i czasem produkcji. Fabryki posiadają certyfikat oraz są akredytowane przez WRAP, dając klientom pewność, że produkty Portwestu są tworzone w sposób odpowiedzialny i etyczny.

Innowacyjność i Design

Eksperci Portwest to najlepiej wykwalifikowani produkt managerzy i projektanci. Łączą oni najnowsze technologie tkanin i designu razem z pasją to tworzenia wysokiej jakości produktów.

Międzynarodowe testy i certyfikacja

Portwest traktuje bezpieczeństwo bardzo poważnie. Wszystkie oferowane produkty tego producenta są testowane przez niezależne jednostki zgodnie z najbardziej rygorystycznymi normami międzynarodowymi. Certyfikaty i deklaracje zgodności oferowanych produktów można ściągnąć w każdej chwili ze strony producenta www.portwest.com.

Od tego producenta, w naszej ofercie znajduje się:

JAK NIKT DBAMY O TWÓJ KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO W PRACY

Firmy zainteresowane nawiązaniem współpracy prosimy o kontakt
pod numerem telefonu 91 424 00 80