ODZIEŻ ODBLASKOWA

Oferta nasza zawiera produkty firm

logo Snickers

Wyróżnij się

Ubrania odblaskowe SNICKERS Workwear typu Hi-Vis są wykonane z wysokiej jakości tkanin, które zapewniają trwałą ochronę. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej domieszki wytrzymałego poliestru, ubrania zachowują swój kształt i intesywny kolor Hi-Vis, zapewnijący optymalną widoczność i odporność na wilgoć.

zdjęcie odzieży odblaskowej Snickers
zobacz więcej
logo Portwest

Portwest - wygoda i wytrzymałość.

Wszystkie nowe produkty PORTWEST są tak projektowane, aby dostosować się do zmieniających potrzeb użytkowników, oferta obejmuje bardzo szeroki asortyment odzieży odblaskowej. Wszystkie produkty tej marki znajdziecie Państwo w naszej ofercie.

zdjęcie odzieży odblaskowej Portwest
zobacz więcej
logo Canis

Canis

Wiodący producent i dystrybutor produktów BHP - w ofercie znajdują się takie znane i cenione linie odzieży jak: Sirius, LUX, Orion, CXS, Venator, Vision, Waitomo, oraz obuwia: DOG, Safety Steel, DR.Cork, Gotex, Islamd, ROAD, Stone. CANIS to wiodący, czeski importer, producent i dystrybutor artykułów BHP

zdjęcie odzieży odblaskowej Canis
zobacz więcej
logo Sioen

Sioen

Profesjonalna odzież robocza SIOEN oferuje szeroką gamę profesjonalnej odzieży roboczej, jak płaszcze przeciwdeszczowe, odzież o podwyższonej widoczności, ochrona przed ogniem i wyższymi temperaturami czy ubrania antystatyczne. I wiele, wiele więcej.

zdjęcie odzieży odblaskowejSioen
zobacz więcej
logo Polstar

Ubrania nowej generacji

Kolekcje: BRIXTON, MAX-POPULAR, BENEFIT, WINTERMAN zarówno na lato jak i zimę wykonane z bardzo wysokiej jakości materiałów o wysokiej gramaturze - w kolorach ostrzegawczych z wstawkami odblaskowymi. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii uzyskano bardzo wysoki komfort pracy.

zdjęcie odzieży odblaskowej Polstar
zobacz więcej
logo Planam

Bądź widoczny z Planam

Specjalistyczna odzież robocza i rekreacyjna uszyta z najwyższych jakościowo gatunków tkanin z możliwościa wszywania emblematów firm. Firma PLANAM zaliczana jest do wiodących przedsiębiorstw w branży odzieży roboczej. Jej oferta obejmuje również odzież ostrzegawczą którą znajdziecie Państwo także w naszej ofercie.

zdjęcie odzieży odblaskowej Planam
zobacz więcej
logo Cerva

Cerva

CERVA wciąż się rozwija i dokłada wszelkich starań, by zapewnić jak najwyższą jakość oferowanych produktów, tak aby zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, oferuje niezwykle szeroką gamę produktów o wysokiej dostępności magazynowej.

zdjęcie odzieży odblaskowej Cerva
zobacz więcej
logo Sara

Sara

Wykwalifikowany zespół pracowników, komputerowy system wspomagania produkcji, automatyczna linia krojcza i najnowsze maszyny szwalnicze - to połączenie daje Państwu gwarancję jakości i powtarzalności produktów. Mnogość kolekcji, duża paleta kolorów, oraz szeroka gama rozmiarów to duża szansa na wybranie odpowiedniego produktu.

zdjęcie odzieży odblaskowej Sara
zobacz więcej
logo Uvex

Uvex

Markowy dostawca systemów BHP zajmujący się tworzeniem, produkcją oraz dystrybucją przemysłowych produktów ochronnych, które spełniają najwyższe standardy pod względem jakości, funkcjonalności oraz innowacyjności.

zdjęcie odzieży odblaskowej Uvex
zobacz więcej
logo Protekt

Protekt

Producent indywidualnych środków ochrony zapewniających bezpieczeństwo i komfort użytkowania. W ofercie szeroka gama m.in. kamizelek odblaskowych

zdjęcie odzieży odblaskowej Protekt
zobacz więcej
logo Industrial Starter

Industrial Starter

Firma z tradycją i szacunkiem - rozpoczynająca od produkcji kultowych płaszczy przewdeszczowych - w dniu dzisiejszym to producent nowoczesnych, wysokiej jakości produktów w zakresie odzieży roboczej oraz środków ochrony w pracy.

zdjęcie odzieży odblaskowej Industrial Starter
zobacz więcej
logo Dickies

Dickies

Odzież robocza o marce handlowej Dickies® jest sławna na całym świecie z powodu jej właściwości, wygody oraz trwałości i jest używana w wielu gałęziach przemysłu od rolnictwa i upraw ogrodowych do budownictwa i przemysłu petrochemicznego.

zdjęcie odzieży odblaskowej Dickies
zobacz więcej
logo Reis

Reis

Wysokiej jakości produkty w atrakcyjnej cenie. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiednich środków ochrony pracy. Zapewniamy certyfikaty dla produktów spełniających rygorystyczne normy CE obowiązujące na terenie Unii Europejskiej.

zdjęcie odzieży odblaskowej Reis
zobacz więcej
logo AJ Group

AJ Group

Marka PROS/AQUAPROS to najwyższej jakości specjalistyczna odzież wodoochronna odblaskowa, stworzona da najbardziej wymagających użytkowników - jakość potwierdzona liczymi certyfikatam

zdjęcie odzieży odblaskowej AJ Group
zobacz więcej

JAK NIKT DBAMY O TWÓJ KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO W PRACY

Firmy zainteresowane nawiązaniem współpracy prosimy o kontakt
pod numerem telefonu 91 424 00 80