BUTY ROBOCZE

Oferta nasza zawiera produkty firm

Base Protection - logo

Wygoda Twojej stopy

Oferowane buty to efekt najnowszych technologii i funkcjonalnych rozwiązań. Base Protection jest innowacyjnym liderem branży obuwia ochronnego oferującym produkty najwyższej jakości oraz profesjonalną obsługę klienta, logistykę i szkolenia dla dystrybutorów. Wartością dodatnią firmy Base Protection jest dbałość o bezpieczeństwo środowiska naturalnego.

zdjęcie butów Base Protection
zobacz więcej
Portwest - logo

Wygodne i nowoczesne

Linia obuwia roboczego STEELite producenta PORTWEST to innowacyjność i wykonanie z najlepszych materiałów. Obuwie to chroni użytkownika przed ryzykiem urazu spowodowanego przez niebezpieczne przedmioty w czasie pracy w środowisku zagrożenia.
Obuwie bezpieczne jest certyfikowane na zgodność z EN345 i ENISO 20345:2004.

obrazek butów Portwest
zobacz więcej
Solid Gear - logo

Solid Gear

Solid Gear oferuje najwyższej jakości obuwie robocze dla profesjonalistów, będące doskonałym połączeniem sportowego wyglądu, technicznej funkcjonalności i dbałości o każdy szczegół.
System zapięciowy BOA, podnoski z włókna szklanego, wkładki kompozytowe, VIBRAM

obraz obuwia Solid Gear
zobacz więcej
Toe-Guard - logo

Toe Guard

Najwyższej jakości obuwie robocze dla profesjonalistów, będące doskonałym połączeniem sportowego wyglądu, technicznej funkcjonalności i dbałości o każdy szczegół, będący wyraz prawdziwej pasji w tworzeniu obuwia.

zdjecie butów Toe Guard
zobacz więcej
logo PPO

PPO Strzelce Opolskie

Oferowane przez nas obuwie PPO może być stosowane na wielu różnych stanowiskach - a modele są od prostych, ekonomicznych po nowoczesne, zaawansowane technologicznie. To co wyróżnia obuwie od PPO to to, że jest ono produkowane w Polsce i nie zawiera substancji szkodliwych dla zdrowia.

zdjecie butów PPO Strzelce
zobacz więcej
logo Urgent

Urgent

Jeden z najpopularniejszych w Polsce producentów obuwia roboczego i odzieży roboczej. Produkty tej firmy charakteryzują się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości, są również bardzo trwałe, a także posiadają wszystkie wymagane w Polsce certyfikaty.

zdjecie butów Urgent
zobacz więcej
logo Medibut

MediBut

Ceniony producent niezwykle popularnych i wygodnych butów roboczych i ochrnnych z przeznaczeniem do służby zdrowia i gastronimii. Różnorodność wzorów uzupełnia obuwie profilaktyczne oraz bardzo popularne drewnia. Wykonane na spodach antypoślizgowych, z podeszwą odporną na kontakt z wszelkiego rodzaju olejami czy tłuszczami; elektrostatyczne.

zdjecie butów Medibut
zobacz więcej
logo Canis

Canis

Obuwie robocze znanego i cenionego czeskiego producenta i dystrybutora artykułów BHP. Wygodne, przeznaczone do różnego rodzaju prac - spełniające wszystkie normy europejskie.

zdjecie butów Canis
zobacz więcej
logo Polstar

Obuwie ochronne Polstar Max

Obuwie wykonane z bardzo mocnej i wytrzymałej pełnoziarnistej skóry buffalo. Podeszwa - specjalnie utwardzona, super wytrzymała, antypoślizgowa.
Obuwie marki POLSTAR MAX spełnia wymagania normy EN ISO 20345.

zdjecie butów Polstar
zobacz więcej
logo Cerva

Cerva

Firma CERVA - oferuje niezwykle szeroką gamę produktów o wysokiej dostępności magazynowej. Znana z takich linii produktowych jak: Australian Line, Black Knight, CRV, Červa, Ear Defender, Electra, Free Hand, iSpector, KIXX, Panda, Raven, Spirotek, Vektor.

zdjecie butów Cerva
zobacz więcej
logo Industrial Starter

Industrial Starter

Nowa linie klasycznego obuwia ochronnego. Zaprojektowana z myślą o pracy w przemyśle oraz dla użytkowników poszukujacych obuwia typu “basic”, alespełniajacego funkcje ochronne oraz komfortowe. Innowacyjna podeszwa z dwuwarstwowego PU o różnej gęstości, zapewnia doskonałą ochronę przed poślizgiem. Nowoczesny design i wysoka oddychalność dopełniają nową linię marki ISSA.

zdjecie butów Industrial Starter
zobacz więcej
logo reis

Caterpillar

Znany i ceniony producent ciężkich maszyn budowlanych udostępna użytkownikom równie doskonałe jak jego sprzęt buty robocze z przeznaczeniem przede wszystkim dla przemysłu ciężkiego. Szeroką gamę butów CAT znajdziecie Państwo także w naszej ofercie.

zdjecie butów Caterpillar
zobacz więcej
logo reis

Reis

Oferujemy Państwu wysokiej jakości produkty w atrakcyjnej cenie. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiednich środków ochrony pracy. Zapewniamy certyfikaty dla produktów spełniających rygorystyczne normy CE obowiązujące na terenie Unii Europejskiej.

zdjecie butów Reis
zobacz więcej

JAK NIKT DBAMY O TWÓJ KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO W PRACY

Firmy zainteresowane nawiązaniem współpracy prosimy o kontakt
pod numerem telefonu 91 424 00 80