RĘKAWICE ROBOCZE

Oferta nasza zawiera produkty firm

logo Snickers

Rękawice do zadań specjalnych

Zapewniające pewny chwyt, wykonane z nowoczesnych materiałów, elastyczne i zapewniające optymalną wygodę i dopasowanie. Doskonały wybór za rosądną cenę. Dłonie są Twoim najważniejszym narzędziem. Dlatego SNICKERS Workwear zdecydował się stworzyć najlepsze rękawice robocze, jakie można sobie wyobrazić.

zdjecie rękawic Snickers
zobacz więcej
logo Portwest

Wysoka jakość, wysoka wytrzymałość

Bardzo wysokiej jakości elastyczne rękawice ogólnego stosowania doskonale przylegające do dłoni. Wykonane z trwałych materiałów z dodatkowymi wzmocnieniami. Jedne z najpopularniejszych rękawic na rynku - różne wzory, do różnych zastosowań.

zdjecie rękawic Portwest
zobacz więcej
logo Canis

Canis

W ofercie znajdują się takie znane i cenione linie odzieży jak: Sirius, LUX, Orion, CXS, Venator, Vision, Waitomo, oraz obuwia: DOG, Safety Steel, DR.Cork, Gotex, Islamd, ROAD, Stone. CANIS to wiodący, czeski importer, producent i dystrybutor artykułów BHP.

zdjecie rękawic Canis
zobacz więcej
logo Polstar

Polstar

Oferujemy pełny asortymen specjalistycznych rękawic tego producenta, m.in. popularne serie:
COVENT i HADDOCK
Przeznaczone do prac w trudnych warunkach.

zdjecie rękawic Polstar
zobacz więcej
logo Cerva

Cerva

CERVA wciąż się rozwija i dokłada wszelkich starań, by zapewnić jak najwyższą jakość oferowanych produktów, tak aby zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, oferuje niezwykle szeroką gamę produktów o wysokiej dostępności magazynowej.

zdjecie rękawic Cerva
zobacz więcej
logo Uvex

Uvex

Wysoce specjalistyczne rękawice ochronne. Nowoczesny zakład produkcyjny zapewnia najwyższą jakość produktów na każdym etapie procesu produkcyjnego, od opracowywania przędzy po indywidualną produkcję realizowaną na zamówienie. Oferujemy różne modele do wielu zastosowań.

zdjecie rękawic Uvex
zobacz więcej
logo Industrial Starter

Industrial Starter

Firma z tradycją i szacunkiem - rozpoczynająca od produkcji kultowych płaszczy przewdeszczowych - w dniu dzisiejszym to producent nowoczesnych, wysokiej jakości produktów w zakresie odzieży roboczej oraz środków ochrony w pracy.

zdjecie rękawic Industrial Starter
zobacz więcej
logo Reis

Reis

Wysokiej jakości produkty w atrakcyjnej cenie. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiednich środków ochrony pracy. Zapewniamy certyfikaty dla produktów spełniających rygorystyczne normy CE obowiązujące na terenie Unii Europejskiej.

zdjecie rękawic Reis
zobacz więcej

JAK NIKT DBAMY O TWÓJ KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO W PRACY

Firmy zainteresowane nawiązaniem współpracy prosimy o kontakt
pod numerem telefonu 91 424 00 80