PRODUKTY FIRMY

logo Delta Plus
delta plus obrazek

Innowacja i jakość w świecie BHP

Produkty tego francuskiego producent od ponad 40 lat cieszą się niesłabnącym powodzeniem wśród pracowników. Każdy znajdzie w ofercie Delta-Plus odpowiednie ubranie i sprzęt ochronny dostosowane do wymogów jego pracy.

Priorytetem firmy Delta Plus jest zapewnienie bezpieczeństwa w pracy. Aby to osiągnąć, zespół Delta Plus już od czterech dekad wykorzystuje całą swoją wiedzę, wyobraźnię, umiejętności adaptacji i pionierskiego ducha.

Delta Plus, oferując najlepsze dopasowanie produktów do stanowiska pracy, proponuje rozwiązania z zakresu ŚOI odpowiadające różnym potrzebom – od najbardziej technicznych po te najbardziej standardowe.

Delta Plus sprawuje kontrolę nad procesem produkcji oraz nadzoruje jakość swoich wyrobów, zarówno we własnych fabrykach, jak i w fabrykach swoich partnerów, stawiając przed nimi wysokie wymagania jakościowe.

Wszystkie zakłady produkcyjne grupy działają zgodnie z systemem jakości certyfikowanym ISO 9001 i posiadają certyfikat zgodnie z artykułem 11B dyrektywy europejskiej 89/686/EWG - modułem D2 rozporządzenia europejskiego 2016/425 (w sprawie ŚOI kategorii III chroniących przed zagrożeniami mogącymi skutkować śmiercią lub nieodwracalnymi uszkodzeniami ciała).

Od tego producenta, w naszej ofercie znajduje się:

JAK NIKT DBAMY O TWÓJ KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO W PRACY

Firmy zainteresowane nawiązaniem współpracy prosimy o kontakt
pod numerem telefonu 91 424 00 80