PRODUKTY FIRMY

Solid Gear - logo
Solid Gear - obrazek

Buty robocze warte swojej ceny

Solid Gear oferuje najwyższej jakości obuwie robocze dla profesjonalistów, będące doskonałym połączeniem sportowego wyglądu, technicznej funkcjonalności i dbałości o każdy szczegół.

Najnowocześniejsza technologia w służbie Twoich stóp

System zapięciowy BOA
jest szybki i łatwy. Jego technologia jest tak prosta, że praktycznie każdy może jej używać. Dzięki równomiernemu przenoszeniu nacisku wiązania wzdłuż stopy, dopasowanie buta można dostosować do własnych preferencji. Wystarczy nacisnąć i przekręcić pokrętło do żądanego poziomu.

Podnosek z włókna szklanego
jest lżejszy i bezpieczniejszy niż tradycyjne zabezpieczenia. Dodatkowo wyposażono go w technologię wielowarstwową, która tworzy większą przestrzeń dla palców i nadaje sportowy wygląd. Włókno szklane jest nieprzewodzące i nie zawiera metalu. Podnosek z włókna szklanego spełnia europejskie normy dotyczące obuwia ochronnego.

Wkładka kompozytowa
została wykonana z włókien technicznych i jest lżejsza, cieńsza oraz mocniejsza niż wcześniejsze wersje. Nowa konstrukcja stwarza dodatkowy komfort i poprawia elastyczność. Nasze wkładki spełniają europejskie normy dotyczące obuwa ochronnego.

VIBRAM
to wyjątkowo trwała i wytrzymała gumowa podeszwa zaprojektowana aby zapewnić wyjątkowo silną przyczepność na nierównych powierzchniach. Jest również odporna na ciepło i może wytrzymać temperatury do 300°C.

Od tego producenta, w naszej ofercie znajduje się:

JAK NIKT DBAMY O TWÓJ KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO W PRACY

Firmy zainteresowane nawiązaniem współpracy prosimy o kontakt
pod numerem telefonu 91 424 00 80